2024. szeptember 27., péntek

Magabiztosan nyert a TSC a Novi Pazar ellen

A TSC Arénában 5:2 arányban nyert a TSC labdarúgócsapata a Novi Pazart ellen a Szerb Szuperliga 9. fordulójában.

Az első félidő gól nélkül ért véget. A topolyaiak a 49. percben szerezték meg a vezetést Saša Jovanović találatával, néhány perccel később pedig már megduplázta az előnyüket Ifet Đakovac. A TSC harmadik találatát Miloš Pantović szerezte a 63. percben. A vendégek Antwi góljával még szépíteni tudtak. A 67. és a 68. percben Petar Stanić, majd Aleksandar Ćirković is betalált, így a TSC 5-1-re vezetett. Az 5-2-es végeredményt Opara állította be a 82. percben.

A TSC a következő fordulóban a Čukarički vendége lesz, utána pedig Kazahsztánba utazik, ahol az Asztana ellen lép pályára október 3-án.

Nyitókép: starsportphoto