Nem akármilyen rangadóra kerül sor vasárnap 15 óra 5 perces kezdettel az angol élvonalban, hiszen a rekordbajnok, az angol élvonalban hússzor az első helyen végző Manchester United a jelenleg éllovas, bajnoki címet korábban még sosem szerző Leicester Cityt fogadja. A dolog pikantériája, hogy a vendégcsapat az Old Traffordon akár meg is nyerheti a trófeát, amennyiben legyőzi patinás riválisát, ebben az esetben ugyanis behozhatatlan, tízpontos előnyre tenne szert a második helyen tanyázó, hétfőn a Chelsea otthonában vendégszereplő Tottenhammel szemben.
A két csapat korábban 83-szor találkozott egymással, 40-szer az MU, 22-szer a Leicester nyert, 21-szer döntetlent játszottak, hazai pályán még meggyőzőbb a manchesteriek mutatója, 40 meccsből 27-et nyertek meg, és 11 döntetlen mellett mindössze háromszor kaptak ki. Rossz ómen lehet viszont a BL-pozíciókért is harcoló Vörös Ördögök számára, hogy a Leicester mindössze háromszor kapott ki az idényben, kétszer az Arsenal, egyszer pedig a Liverpool győzte le, a tabella első felében tanyázó csapatok ellen egyébként kifejezetten jól szerepelt, a Chelsea-t, a Southamptont és a Poolt hazai pályán, a Tottenhamet, a Manchester Cityt és a West Hamet pedig idegenben verték Claudio Ranieri tanítványai. Ha nem nyer az Old Traffordon, akkor is bajnok lehet még ebben a fordulóban a Leicester, ehhez annyi kell, hogy a Tottenham ne győzzön a Stamford Bridge-en. @sz = tar
SZOMBAT
13.30, Sportklub 3: Bolton–Hull City
14.00, Digi Sport 1: Nantes–Lille
15.00, Arena Sport 3: Zagreb–Slaven
15.30, Eurosport2: Bayern München–Borussia (M)
16.00, Digi Sport 1: WBA–West Ham United
16.00, Sportklub 1, Sport2: Real Sociedad–Real Madrid
16.00, Sportklub 3: Newcastle United–Crystal Palace
16.30, M4: Újpest–Videoton
17.00, Arena Sport 1, Digi Sport 2: Saint-Étienne–Toulouse
18.00, Arena Sport 4, Digi Sport 3: Udinese–Torino
18.15, Sportklub 2, Sport2: Atl. Madrid–Rayo Vallecano
18.30, Digi Sport 1, Sportklub 1: Arsenal–Norwich City
18.30, Sportklub 3: Lokomotiv Moszkva–Szpartak Moszkva
18.30, Eurosport2: Bayer (L)–Hertha
19.00, Arena Sport 3: Dinamo Zagreb–Istra
19.00, Arena Sport 5, Digi Sport 3: Monaco–Guingamp
19.30, M4: Diósgyőr–Paks
20.30, Sportklub 1, Sport2: Real Betis–Barcelona
20.45, Arena Sport 4, Digi Sport 1: Chievo–Fiorentina
21.00, Arena Sport 3, Digi Sport 2: Lyon–Gazélec Ajaccio
22.00, Eurosport2: Seattle–Columbus
22.05, Sportklub 3: Granada–Las Palmas
23.00, Arena Sport 3, Digi Sport 1: Huracán–Racing Club
VASÁRNAP
12.00, Sportklub 1, Sport1: Athletic Bilbao–Celta Vigo
12.30, Arena Sport 4, Digi Sport 1: Juventus–Carpi
13.00, Digi Sport 2, Sportklub 3: Swansea City–Liverpool
14.30, Arena Sport 5: Anderlecht–Gent
14.30, Sport2: Ajax–Twente
15.00, Arena Sport 2: Sassuolo–Hellas Verona
15.00, Arena Sport 3: Eszék–Hajduk Split
15.00, Arena Sport 4, Digi Sport 2: Milan–Frosinone
15.05, Digi Sport 1, Sportklub 3: Manchester United–Leicester City
16.00, Sport1: Espanyol–Sevilla
17.00, Arena Sport 3, Digi Sport 2: Angers–Marseille
17.00, Arena Sport 5: Teplice–Sparta Praha
17.30, Digi Sport 1, Sportklub 1: Southampton–Manchester City
18.00, Arena Sport 4, Digi Sport 3: Club Brugge–Genk
18.30, Sportklub 3: Sahtar Donyeck–Dinamo Kijev
19.00, Arena Sport 3: Rijeka–Split
20.30, Sportklub 1, Sport1: Valencia–Villarreal
20.45, Arena Sport 4, Digi Sport 1: Lazio–Inter
21.00, Arena Sport 1: Audax–Santos
21.30, Digi Sport 3, Sportklub 3: Madeira–Academica
21.30, Eurosport2: Portland–Toronto
HÉTFŐ
15.00, Sportklub 3: CSZKA Moszkva–Zenit
17.00, Sport1: Anglia–Németország (legendák)
17.45, Sportklub 3: Burnley–QPR
18.30, Eurosport2: Karlsruhe–Sandhausen
19.00, Digi Sport 2: Genoa–Roma
20.30, Eurosport2: Werder Bremen–Stuttgart
20.30, Sportklub 3: Málaga–Levante
21.00, Digi Sport 1, Sportklub 2: Chelsea–Tottenham
21.00, Digi Sport 2: Napoli–Atalanta