2024. július 18., csütörtök
FÉRFIKÉZILABDA-VB

Ezúttal a második félidő sikerült erősre

Szerbia válogatottja harmadik mérkőzését is megnyerte a spanyolországi férfikézilabda-vébén, miután szoros első félidő után (12:10) végül 10 gól különbséggel 30:20-ra legyőzte Szaúd-Arábiát. A szerb csapat a második félidőre jelentősen följavult, és az egyaránt 8 gólos Ivan Nikčević és Momir Ilić, valamint a 19 védéssel jeleskedő Ivan Gajić vezérletével magabiztos győzelmet aratott, és élen áll csoportjában 3 fordulót követően.

Szerbiára a következő fordulóban, csütörtök este sokkal komolyabb ellenfél, Lengyelország vár, izgalmas mérkőzésre van kilátás.