2024. augusztus 3., szombat
LABDARÚGÁS

Nikolić még két gólt lőtt

Nemanja Nikolić kihasználta a téli szünetet a lengyel bajnokságban, és hazalátogatott szülővárosába. A zentai származású csatárnak remek őszi idénye volt, hiszen 21 góllal vezeti a lengyel góllövőlistát, és a magyar válogatottal sikerült kiharcolnia a jövő évi Európa-bajnokságon való szereplést. Nikolić, aki holnap ünnepli 28. születésnapját, a Magyarkanizsai Gyógyfürdő sportcsarnokában a barátaival egy revümérkőzésen lépett pályára, amelyen az ellenfél az adorjáni Tisza együttese volt. A Legia csatárának csapatában Andruskó László, Lončar, Srđan Živković, Bojan és Srđan Farago, Bulajić és Đekić kapott helyet, míg a Branislav Bulatović által irányított Tiszában Nagy, Borsos Márk, Radulović, Goran Živković, Crkvenjakov, Mandić és Bagić szerepelt. A találkozó játékvezetője a Tisza főtámogatója, Borsos Csaba volt. A mérkőzés végeredménye 5:2 a Tisza javára, a vesztes csapat mindkét gólját Nikolić lőtte. A Legia csatára nem véletlenül választotta ellenfeléül a Tiszát, hiszen mielőtt Magyarországra igazolt volna, egy félidényt ebben a klubban játszott.