2024. július 16., kedd

A TSC nagy küzdelemben 2:1-re veszített Belgrádban a Crvena zvezda ellen

A TSC egy szakadó esőben játszott izgalmas és szoros mérkőzésen 2:1 arányban veszített Belgrádban a Crvena zvezda ellen.

A házigazdák valamivel többet támadtak, de gól nem esett az első félidőben. A második játékrészben, az 55. percben a belgrádiaknak sikerült bevenniük a topolyaiak hálóját. Peter Olayinka szerezte meg a vezetést a Crvena zvezdának. A topolyaiak gyorsan egyenlítettek, Milosavljević a 60. percben betalált. A 75.-ben ismét előnyhöz jutott a belgrádi együttes, Cherif Ndiaye gólját ünnepelte a Rajko Mitić stadion. A mérkőzés 2:1-gyel zárult a házigazda javára. A Crvena zvezda ezzel matematikailag is bebiztosította a bajnoki címet. A TSC a tabellán a harmadik, hét pont az előnye a negyedik helyezett Radnički 1923 előtt, mely csapat a következő ellenfele lesz Topolyán, a rájátszás során.

Nyitókép: Illusztráció (Pixabay)