2024. július 22., hétfő

Sorban hetedik győzelmét aratta a Partizan

A Szerb Szuperliga 15. fordulójának vasárnapi rangadóján a Partizán labdarúgói hazai pályán játszva 2-0 arányban múlták felül a Čukarički csapatát.

A fekete-fehérek ezzel már sorban a hetedik győzelmüket szerezték meg és 43 ponttal, valamint eggyel több mérkőzéssel, megtartották nyolc pontos előnyüket az ősi rivális Crvena Zvezda csapatával szemben.

A Saša Ilić, a Partizan egykori legendája által vezetett Čukarički a harmadik vereségét szenvedte el a bajnokságban, így 25 ponttal a harmadik helyen tanyázik a tabellán.

A hazaiak már az első félidőben eldöntötték a mérkőzést. Érdekességnek számít még, hogy mindkét találatot védők szerezték a 33. percben, Igor Vujačić, majd a ráadásban Marko Živković révén.