Ezen a hétvégén sem panaszkodhatunk, ami a focikínálatot illeti. A legnagyobb érdeklődés talán az angol FA-kupa szombati elődöntőit övezi, és a két mérkőzésből nem is annyira a Millwall–Wigant várják oly sokan, sokkal inkább a Chelsea és a Manchester City összecsapását. Az előkészület mindkét együttesnek jól sikerült, a Chelsea továbbjutott az Európa-ligában, a City pedig a múlt héten megnyerte a városi rangadót, ráadásul az Old Traffordon.
A magyar bajnokságban is lesz egy derbi, a Győr és a Videoton vasárnap mérkőznek meg egymással.
Rangadónak tekinthető a spanyol bajnokságból az Athletic Bilbao és a Real Madrid mérkőzése, az olasz pontvadászatból a Milan–Napoli, a német Bundesligából a Schalke–Bayer Leverkusen, a francia bajnokságból a Lille–Marseille.
Külön felhívnánk a figyelmet egy holland örökrangadóra, a vasárnapi PSV–Ajax összecsapásra.
SZOMBAT
11.30, Sportklub+: Lokomotiva Moszkva–Zenit
14.00, m1: Debrecen–Eger
14.00, Arena Sport 3: Javor–Partizan
15.00, Sportklub+: Sahtar Donyeck–Zorija
15.30, Eurosport2: Greuther Fürth–Borussia Dortmund
16.00, Sportklub (sz), Digi Sport 1: Arsenal–Norwich City
16.00, Sport1: MTK–Haladás
17.00, Arena Sport 3: Troyes–PSG
18.00, Sportklub (m), Arena Sport 4: Pescara–Siena
18.15, Sportklub (sz): Millwall–Wigan Athletic
18.30, Eurosport2: Schalke–Bayer Leverkusen
18.30, Sport1: Ferencváros–Siófok
19.00, Arena Sport 1: Vojvodina–Sloboda
19.00, Arena Sport 3: Hajduk Split–Cibalia
20.00, Sport1: Espanyol–Valencia
20.00, Sportklub+: Genk–Lokeren
20.45, Sportklub (m), Arena Sport 4: Atalanta–Fiorentina
22.00, Sport1: Málaga–Espanyol
VASÁRNAP
1.00, Sportklub (m), Arena Sport 4: DC United–New York Red Bulls
12.00, Sportklub+: Murcia–Villarreal
12.30, Sportklub (m), Arena Sport 4: Palermo–Bologna
13.00, Sportklub (sz), Digi Sport 1: Newcastle United–Sunderland
13.45, Sportklub+: Basel–Zürich
15.00, Sportklub (m), Arena Sport 4: Genoa–Sampdoria
15.00, Arena Sport 1: Cagliari–Inter
15.05, Sportklub (sz), Digi Sport 1: Stoke City–Manchester United
15.30, Eurosport2: Stuttgart–Borussia Mönchengladbach
16.30, m1: Győr–Videoton
16.30, Sportklub+, Sport2: PSV–Ajax
17.00, Sportklub (sz), Sport1: Chelsea–Manchester City
17.00, Arena Sport 3: Lyon–Toulouse
17.30, Eurosport2: Augsburg–Eintracht Frankfurt
18.00, Arena Sport 4: Olympiakosz–Panathinaikosz
18.30, Sport2: Kecskemét–Újpest
19.00, Sport1: Real Zaragoza–Barcelona
19.00, Arena Sport 1: Sarajevo–Leotar
19.00, Arena Sport 3: Dinamo Zagreb–Inter Zaprešić
20.45, Sportklub (m), Arena Sport 4: Milan–Napoli
21.00, Sport1: Athletic Bilbao–Real Madrid
21.00, Arena Sport 3: Lille–Marseille
23.00, Arena Sport 3: Houston Dynamo–Chivas