2024. július 16., kedd

A belgrádiak elvitték a pontokat Topolyáról

A TSC labdarúgói 1:3 (1:1) arányban alulmaradtak a belgrádi Partizannal szemben a hétfő esti 33. rangadón. Az előző fordulóban a topolyai csapat 1:0-ra legyőzte a Čukaričkit, amely fontos mérkőzés volt a bajnokság második helyezéséért. A tegnap esti mérkőzés után azonban a fekete fehérek is bekapcsolódhatnak a második helyezésért folytatott küzdelembe. A mérkőzés után a TSC-nek és a Čukaričkinak is 65 pontja van, míg a Partizannak 61.

A vezetést a vendégek szerezték meg, Ricardo Jorge Pires Gomes talált a hálóba. A TSC a 20. percben egyenlített, Saša Jovanović volt a gólszerző. A második félidőben a Partizan játékosai eldöntötték a mérkőzés sorsát, a 48. percben Nemanja Jović, majd a 70. percben Aleksandar Filipović talált a hálóba.

A TSC a vereség ellenére megőrizte második helyét a táblázaton, a győzelem azonban fontos lett volna az európai kupaszereplés kiharcolásában.

Nyitókép: Starsport