2024. október 7., hétfő

Fordított a CSZKA

Labdar úgás

A Bajnokok Ligája szerdai játéknapjának első mérkőzésén a moszkvai CSZKA 0:1-ről fordított és 2:1-re nyert a Wolfsburg ellen. Az orosz együttes győztes gólját a szerb válogatott Milo š Krasić l őtte.

Bajnokok Ligája, 5. forduló, B csoport: CSZKA Moszkva–Wolfsburg 2:1 (Necid 58., Krasić 66., il. Džeko 19.). A sorrend: 1. Manchester United (-1) 10, 2. Wolfsburg 7, 3. CSZKA M. 7, 4. Besiktas (-1) 1 pont.

A csoport másik mérkőzése (Manchester United–Besiktas), csakúgy, mint a többi találkozó lapzárta után ért véget.

Kikapott a Spartacus

A szerbiai Lav-kupa negyeddöntőjében búcsúzott a szabadkai Spartacus, miután a négy közé jutásért Belgrádban, mintegy 6000 néző előtt 3:2 arányban veszített a Crvena zvezdától. A négy közé a már említett C. zvezdán kívül az újvidéki Vojvodina, a belgrádi Partizan és a szintén fővárosi OFK Beograd jutott be.

A negyeddöntő eredményei: Jagodina–Partizan 1:2 (Bojović 16., ill. Diarra 27, Cleo 49.), Vojvodina–Smederevo 1:0 (Medojević 5.), Borac Čačak–OFK Beograd 0:2 (Marković 80, Sinđić 81.), Crvena zvezda–Spartacus ZV 3:2 (Vilotić 14., Perović 50., Lekić 67., ill. Mijić 41., 86.).