2024. október 8., kedd

A Partizan negyedik veresége

LABDARÚGÁS – UEFA-KUPA

A belgrádi Partizan csapata elszenvedte negyedik vereségét is az UEFA-kupa csoportkörének C csoportjának 4. fordulójában, miután Spanyolországban 3:0-ra kikapott a Sevillától. A belgrádi csapat pont nélkül fejezte be szereplését a csoportban, ugyanis az olasz Sampdoria, a német Stuttgart és a belga Standard Liége ellen is veszített. Az ötödik játéknapon a Partizan szabad lesz. A szegény embert az ág is húzza mondás a fővárosi együttes esetében is bebizonyosodott, ugyanis nem volt elég a 3:0-s vereség, a Sevilla elleni mérkőzés 8. percében a portugál Almami Moreira agyrázkódást szenvedett, s azonnal a sevillai kórházba szállították, ahol a játékos visszanyerte eszméletét, tudja mozgatni a kezét és a lábát is, de a sérüléséről egyelőre semmit nem tudtak mondani az orvosok, akik várják a vizsgálat eredményeit.

UEFA-kupa, 4. játéknap, C csoport: Sevilla–Partizan 3:0, Standard Liége–Sampdoria 3:0. A sorrend: 1. Standard Liége 9 – már továbbjutott, 2. Sevilla 6, 3. Stuttgart 4, 4. Sampdoria 4, 5. Partizan 0 pont. Az utolsó forduló párosítása (december 18-án): Sampdoria–Sevilla, Stuttgart–Standard Liége.