LABDARÚGÁS

Jól cserélt a TSC

VAJDASÁGI LIGA

Topolya: TSC–Zenta 3:0 (0:0)

Városi stadion, 150 néző, vezette: Novaković (Mitrovica). Góllövők: Žmukić az 54., а 72. és Szilágyi a 86. percben.

TSC: Hajagos, Radović (Žmukić), Marjanović, Cvteković, Todorović, Medić, Boros (Majoros), Stojaković, Milić (Nikolić), Szilágyi, Milovanović.

Zenta: Živkov, Alsabi, Stošić, Mirkov (Lazić), Tomović, Đuranović, Vuković, Tolmácsi, Manojlović (Zemkó), Maksimović, Balabanović.

Az első félidőben a hazai csapat többet támadott, helyzete is több volt, de nem tudta kihasználni, míg a vendégek gyors ellentámadásokkal próbálkoztak, de ők sem voltak eredményesek. A szünet után a hazaiak három cserét is végrehajtottak, s a változtatás remekül sikerült: az 54. percben a csereként beállt Nikolić a szintén a padról érkező Žmukićot hozta játékba, aki megszerezte a TSC vezető gólját. A 72. percben Majoros szemtől szembe került a vendégek kapusával, lövése a kapusról Žmukić elé került, aki megszerezte saját és csapata második gólját. A végeredményt Szilágyi állította be a 86. percben, amikor egy váratlan, mintegy 35 méterről leadott lövéssel kilőtte a bal felső sarkot. @sz = K. M.

A 27. forduló: Radnički (Š)–Radnički (ÚP) 3:0, Borac–Banat 3:1, Železničar–Dunav 2:0, Radnički (M)–Odžaci 1:1, Vršac–Sloga 4:0, Bácska 1901–Cement 3:1, Omladinac–Dolina 3:0, TSC–Zenta 3:0.