2024. augusztus 3., szombat
BAJSA

A pirosi Jedinstvo lett a bajnok

Bajsán megrendezték a sorrendben 13. Sat-Trakt labdarúgótornát, melyen az idén 11 csapat vett részt, mégpedig az U11-es korosztály. Az A csoportban lejátszott mérkőzések után első lett a 12 pontos Bajsa 12, második a szentesi Kinizsi 11, harmadik a Becse 10, negyedik a temerini TSK 7, ötödik a péterrévei Jedinstvo 3, az utolsó pedig a pacári Bácska pont nélkül.

A B csoportban első lett a pirosi Jedinstvo 10, majd a 7 pontos kiszácsi Tatra és a topolyai TSC következett, a temerini Sloga Temerin 4 pontot gyűjtött össze, a magyarkanizsai Potisje pont nélkül zárt.

Elődöntő: Bajsa–Tatra 1:2, Jedinstvo (P)–Szentes 1:0. A 3. helyért: Bajsa–Szentes 2:3. Döntő: Tatra–Jedinstvo 0:0, büntetőrúgások után 2:3.

Legjobb kapus: Luka Jerk (Bajsa). Legjobb góllövő: Ivan Krajcsik (Tatra). Legjobb játékos: Stefan Milić (Jedinstvo).