2024. július 16., kedd
VÍZILABDA

A Radnički már elődöntős

A hazai Szuperliga negyeddöntőjének visszavágóján a Radnički hazai pályán is magabiztosan verte a Valis együttesét, így elsőként jutott be a legjobb négy közé a bajnokságban. A kragujevaciak az első találkozó során nyolcgólos előnnyel zártak, így félnivalójuk hazai medencében nem volt, talán épp ezért kissé könnyelműen kezdték a visszavágót, de a nagyszünetig már átvették a vezetést, a végén pedig magabiztos győzelmet arattak. A negyeddöntő másik három mérkőzését tegnap este játszották.

Szuperliga, negyeddöntő, visszavágó: Radnički–Valis 16:12 (továbbjutott: a Radnički 29:17-es összesítéssel).

Savić Máltán vállal szerepet

A szerb válogatott korábbi szövetségi kapitánya, Dejan Savić a nyári hónapokban a Sliema együttesét vezeti majd a máltai nyári ligában. Az egyesület honlapja szerint az egykori szerb sztárcsapatból nemcsak Savićtyal, de Andrija Prlainovićtyal is megegyeztek, aki játékosként erősíti majd a csapatot. Érdekesség, hogy edzői karrierje során a nemzeti együttessel mindent megnyerő szakvezető a klubcsapatok közül korábban csak a Crvena zvezda vezetését vállalta – igaz, azt három alkalommal is –, jelenleg sincs klubja, egyedül igazgatóbizottsági tag a piros-fehérek női csapatánál.

Nyitókép: A második félidőben már nem volt kérdés, a Radnički gyorsan eldöntötte a meccset (Fotó: VK Radnički)