2024. július 29., hétfő
PÁRIZS – OLIMPIA 2024

Novak Đoković és Rafael Nadal párharca az olimpián

A sportlövészek megszerezték Szerbia első érmét

Utolsó közös játékukat Nadal nyerte meg a Roland Garroson a negyeddöntőben, írja a Vajdasági RTV. Párizsban viszont a szerb teniszlegenda nyert, miután két szettben, 6:1, 6:4 arányban legyőzte Nadalt. Ezzel bejutott a párizsi olimpiai játékok nyolcaddöntőjébe, ahol a német Dominik Koepfer és az olasz Matteo Arnaldi mérkőzésének győztese ellen fog játszani.

Novak Đoković elmondta, hogy ma szinte tökéletes mérkőzést játszott a spanyol Rafael Nadal ellen a párizsi olimpiai torna második fordulójában.

Marica Perišić szerb dzsúdós viszont vereséget szenvedett a negyeddöntőben, a bronzéremért vívott visszavágón.

Natalija Šadrina boxoló bejutott a negyeddöntőbe a 60 kilogrammig terjedő kategóriában a párizsi olimpián.

Anja Crevar úszónak nem sikerült kvalifikálnia magát a 400 méteres vegyes döntőbe.

Aleksandar Vučić államfő gratulált Zorana Arunović és Damir Mikec sportlövészeknek, akik megszerezték Szerbia első érmét a párizsi olimpián.

Nyitókép: Fotó:Beta