SZUPERLIGA – FELSŐHÁZ
A 32. forduló: Čukarički–Crvena zvezda 3:2, Radnički (N)–Partizan 3:1, Napredak–Vojvodina 5:0, Proleter–Mladost 0:1.
1. Crvena zvezda |
32 |
28 |
3 |
1 |
85:19 |
45 |
2. Radnički (N) |
32 |
24 |
6 |
2 |
61:21 |
41 |
3. Partizan |
32 |
16 |
9 |
7 |
49:23 |
30 |
4. Čukarički |
32 |
16 |
9 |
7 |
51:30 |
30 |
5. Mladost |
32 |
15 |
7 |
10 |
42:30 |
29 |
6. Napredak |
32 |
11 |
11 |
10 |
38:37 |
24 |
7. Proleter |
32 |
10 |
11 |
11 |
32:30 |
22 |
8. Vojvodina |
32 |
10 |
9 |
13 |
24:32 |
20 |
A következő forduló (április 25-én): Crvena zvezda–Partizan, Mladost–Vojvodina, Radnički (N)–Čukarički, Napredak–Proleter.
SZUPERLIGA – ALSÓHÁZ
A 32. forduló: Zemun–Spartacus 0:0, OFK Bačka–Mačva 2:2, Rad–Radnik 1:0, Dinamo–Voždovac 1:0.
1. Spartacus |
32 |
11 |
9 |
12 |
34:40 |
23 |
2. Mačva |
32 |
9 |
9 |
14 |
20:28 |
20 |
3. Voždovac |
32 |
11 |
5 |
16 |
30:40 |
20 |
4. Radnik |
32 |
11 |
6 |
15 |
26:37: |
20 |
5. OFK Bačka |
32 |
6 |
9 |
17 |
29:57: |
15 |
6. Rad |
32 |
5 |
9 |
18 |
17:41: |
14 |
7. Dinamo |
32 |
6 |
5 |
21 |
19:64: |
13 |
8. Zemun |
32 |
3 |
11 |
18 |
21:49: |
11 |
A következő forduló (április 25-én): Spartacus–OFK Bačka, Mačva–Zemun, Radnik–Dinamo, Voždovac–Rad.
I. LIGA – FELSŐHÁZ
Belgrád: Bežanija–TSC 2:3 (0:2)
Bežanija-stadion, 100 néző, vezette: Gajdobranski (Újvidék). Góllövők: Tanko a 70., Divac a 90., illetve Lukić a 18., Tomanović a 20. és Pintér a 86. percben.
Bežanija: Rnić, Nedeljković, Jeličić, Divac, Katanić (Tanko), Milošević, Desančić, Jeremić (Avram), Pavlović, Vučetić, Stojanović (Petrović).
TSC: Filipović, Svitić, Varga, Skopljak, Tomanović, Miličević, Szilágyi (Pintér), Rovčanin (Milisavljević), Babić, Sinkovits, Lukić, (Galić).
A topolyai labdarúgás legnagyobb sikerét jegyzi a TSC, hiszen bebiztosította a Szuperligában való szereplést. A TSC-nek egy pont kellett mindehhez Belgrádban, de ahogyan a szakvezetés ígérte, nem a döntetlenre játszottak, és megérdemelten hozták el a teljes zsákmányt a fővárosból. A mérkőzés kemény volt, és harcias. Többnyire a TSC játszott fölényben, de a hazaiaknak is voltak szép helyzeteik.
A 34. forduló: Bežanija–TSC 2:3, Inđija–Radnički 1923 0:0, Sinđelić–Javor 1:3, Zlatibor–Metalac 0:0.
1. TSC |
34 |
24 |
8 |
2 |
75:24 |
46 |
2. Javor |
34 |
22 |
6 |
6 |
73:34 |
41 |
3. Inđija |
34 |
18 |
7 |
9 |
52:25 |
33 |
4. Metalac |
34 |
15 |
11 |
8 |
50:32 |
32 |
5. Radnički 1923 |
34 |
15 |
10 |
9 |
38:33 |
31 |
6. Zlatibor |
34 |
16 |
3 |
15 |
43:40 |
26 |
7. Bežanija |
34 |
14 |
5 |
15 |
44:45 |
25 |
8. Sinđelić |
34 |
11 |
12 |
11 |
32:34 |
23 |
A következő forduló (április 27-én): TSC–Radnički 1923, Zlatibor–Sinđelić, Javor–Bežanija, Inđija–Metalac.
I. LIGA – ALSÓHÁZ
A 34. forduló: Budućnost–Trayal 3:2, OFK Žarkovo–Becse 1:0, Novi Pazar–Teleoptik 5:0, Borac–Sloboda 2:0.
1. OFK Žarkovo |
34 |
14 |
8 |
12 |
41:39 |
30 |
2. Budućnost |
34 |
12 |
9 |
13 |
33:37 |
29 |
3. Trayal |
34 |
14 |
6 |
14 |
35:37 |
28 |
4. Borac |
34 |
8 |
9 |
17 |
28:46 |
21 |
5. Becse |
34 |
10 |
8 |
16 |
36:42 |
20 |
6. Novi Pazar |
34 |
5 |
8 |
21 |
20:59 |
15 |
7. Teleoptik |
34 |
6 |
9 |
19 |
27:54 |
14 |
8. Sloboda |
34 |
5 |
7 |
22 |
17:63 |
12 |
A következő forduló (április 27-én): Trayal–OFK Žarkovo, Becse–Budućnost, Teleoptik–Borac, Sloboda–Novi Pazar.
I. VAJDASÁGI LIGA
A 25. forduló: Hajduk–Cement 4:2, Bratstvo–Bácska 1901 1:2, Radnički (M)–Crvena zvezda 2:1, Radnički (ÚP)–Dunav 2:2, Dinamo–Borac 2:0, ČSK–Omladinac 2:0, Mladost–Kabel 2:3, Vršac–Radnički (N) 2:2. A Železničar szabad volt.
1. Kabel |
23 |
18 |
2 |
3 |
49:17 |
56 |
2. Hajduk |
23 |
16 |
5 |
2 |
35:9 |
53 |
3. Bratstvo |
24 |
12 |
6 |
6 |
37:25 |
42 |
4. Omladinac |
23 |
13 |
3 |
7 |
27:18 |
42 |
5. Dinamo |
24 |
10 |
7 |
7 |
27:18 |
37 |
6. Radnički (N) |
24 |
7 |
12 |
5 |
27:25 |
33 |
7. Železničar |
23 |
9 |
5 |
9 |
20:20 |
32 |
8. Bácska 1901 |
23 |
10 |
2 |
11 |
27:30 |
32 |
9. Radnički (M) |
24 |
8 |
7 |
9 |
30:29 |
31 |
10.Vršac |
24 |
8 |
5 |
11 |
22:26 |
29 |
11. Cement |
24 |
7 |
7 |
10 |
26:33 |
28 |
12. Dunav |
23 |
6 |
7 |
10 |
30:37 |
25 |
13. Pivara |
24 |
6 |
7 |
11 |
23:37 |
25 |
14. Borac |
23 |
7 |
3 |
13 |
28:34 |
24 |
15. Mladost |
24 |
6 |
6 |
12 |
20:37 |
24 |
16. Crvena zvezda |
23 |
6 |
5 |
12 |
21:28 |
23 |
17. Radnički (ÚP) |
24 |
4 |
5 |
15 |
18:44: |
17 |
A következő forduló (április 24-én): Cement–Vršac, Železničar–Mladost, Kabel–ČSK, Omladinac–Dinamo, Borac–Radnički (ÚP), Dunav–Radnički (M), Crvena zvezda–Bratstvo, Bácska 1901–Hajduk. A Radnički (N) szabad.
VAJDASÁGI LIGA – ÉSZAK
A 22. forduló: Mladost (T)–Radnički 1912 2:4, Bajsa–Vrbas 1:1, Bácska–Mladost (P) 2:2, Tavankut–Polet 1:0, Sloga–Budućnost 1:1, Crvenka–Tisza 2:0, Tekstilac–Mladost (A) 3:0, Radnički (Z)–BSK 4:4.
1. Radnički 1912 |
22 |
20 |
2 |
0 |
65:11 |
62 |
2. Sloga |
22 |
15 |
5 |
2 |
49:25 |
50 |
3. Tisza |
22 |
12 |
3 |
7 |
38:24 |
39 |
4. Mladost (A) |
22 |
12 |
3 |
7 |
39:28 |
39 |
5. Bajsa |
22 |
10 |
6 |
6 |
31:17 |
36 |
6. Vrbas |
22 |
10 |
4 |
8 |
42:38 |
34 |
7. Crvenka |
22 |
7 |
9 |
6 |
33:26 |
30 |
8. Tavankut |
22 |
9 |
1 |
12 |
29:39 |
28 |
9. Radnički (Z) |
22 |
8 |
4 |
10 |
29:41 |
28 |
10. Mladost (P) |
22 |
7 |
4 |
11 |
21:26 |
25 |
11. Tekstilac |
22 |
7 |
4 |
11 |
22:34 |
25 |
12. Bácska |
22 |
6 |
6 |
10 |
44:46 |
24 |
13. Mladost (T) |
22 |
5 |
6 |
11 |
29:42 |
21 |
14. Budućnost |
22 |
4 |
6 |
12 |
12:28 |
18 |
15. Polet |
22 |
5 |
3 |
14 |
22:48 |
18 |
16. BSK |
22 |
4 |
4 |
14 |
26:58 |
16 |
A következő forduló (április 27-én és 28-án): Radnički (Z)–Mladost (T), BSK–Tekstilac, Mladost (A)–Crvenka, Tisza–Sloga, Budućnost–Tavankut, Polet–Bácska, Mladost (P)–Bajsa, Vrbas–Radnički 1912.
VAJDASÁGI LIGA – KELET
A 22. forduló: Krajina–Radnički (K) 6:1, Mladost–Sloboda 1:0, Kikinda–Vojvodina 1:4, Budućnost–Jedinstvo (BK) 2:0, Begej–Radnički (S) 4:0, Jedinstvo (TB)–ŽAK 0:1, Kozara–Proleter 7:2, Sloga–BAK 3:1.
1. Kozara |
22 |
17 |
3 |
2 |
43:13 |
54 |
2. Vojvodina |
22 |
16 |
2 |
4 |
50:13 |
50 |
3. Sloboda |
22 |
11 |
8 |
3 |
35:11 |
41 |
4. Jedinstvo (BK) |
22 |
10 |
5 |
7 |
45:32 |
35 |
5. Krajina |
22 |
11 |
2 |
9 |
37:42 |
35 |
6. Budućnost |
22 |
9 |
5 |
8 |
34:31 |
32 |
7. Mladost |
22 |
10 |
2 |
10 |
30:29 |
32 |
8. Begej |
22 |
7 |
8 |
7 |
22:19 |
29 |
9. Jedinstvo (TB) |
22 |
8 |
4 |
10 |
44:29 |
28 |
10. Radnički (S) |
22 |
8 |
2 |
12 |
34:41 |
26 |
11. ŽAK |
22 |
6 |
8 |
8 |
24:36 |
26 |
12. Sloga |
22 |
7 |
5 |
10 |
34:48 |
26 |
13. Kikinda 1909 |
22 |
6 |
4 |
12 |
32:48 |
22 |
14. BAK |
22 |
6 |
3 |
13 |
22:30 |
21 |
15. Radnički (K) |
22 |
5 |
5 |
12 |
26:50 |
20 |
16. Proleter (–1) |
22 |
4 |
4 |
14 |
20:60 |
15 |
A következő forduló (április 27-én és 28-án): Sloga–Krajina, BAK–Kozara, Proleter–Jedinstvo (TB), ŽAK–Begej, Radnički (S)–Budućnost, Jedinstvo (BK)–Kikinda, Vojvodina–Mladost, Sloboda–Radnički (K).
VAJDASÁGI LIGA – DÉL
A 22. forduló: Sloga (E)–Laćarak 5:2, Podunavac–Hajduk (D) 2:1, Podrinje–Sloga (T) 3:0, Borac (S)–Hajduk (B) 1:1, Jugović–Radnički (Š) 1:0, Hajduk (Č)–Sremac 0:5, Tatra–1. Maj 0:1. A Jedinstvo szabad volt.
1. Jugović |
21 |
14 |
4 |
3 |
27:14: |
46 |
2. 1. Maj |
20 |
14 |
3 |
3 |
38:15 |
45 |
3. Podrinje |
21 |
11 |
5 |
5 |
33:13 |
38 |
4. Sloga (E) |
21 |
10 |
4 |
7 |
38:25 |
34 |
5. Podunavac |
21 |
11 |
1 |
9 |
32:24 |
34 |
6. Sremac |
20 |
9 |
6 |
5 |
24:15 |
33 |
7. Borac (S) |
21 |
8 |
8 |
5 |
29:20 |
32 |
8. Hajduk (B) |
20 |
8 |
5 |
7 |
33:30 |
29 |
9. Hajduk (D) |
20 |
9 |
1 |
10 |
33:20 |
28 |
10. Radnički (Š) |
20 |
8 |
2 |
10 |
35:29 |
26 |
11. Sloga (T) |
20 |
8 |
2 |
10 |
20:30 |
26 |
12. Tatra |
21 |
6 |
6 |
9 |
19:21 |
24 |
13. Jedinstvo |
20 |
6 |
6 |
8 |
22:26 |
24 |
14. Laćarak |
21 |
4 |
3 |
14 |
17:46 |
15 |
15. Hajduk (Č) (–1) |
21 |
0 |
0 |
21 |
2:74 |
–1 |
A következő forduló (április 27-én és 28-án): Jedinstvo–Tatra, 1. Maj–Hajduk (Č), Sremac–Jugović, Radnički (Š)–Borac (S), Hajduk (B)–Podrinje, Sloga (T)–Podunavac, Hajduk (D)–Laćarak. A Sloga (E) szabad.
SZABADKAI LIGA
A 22. forduló: Iskra–Jadran 1:1, Napredak–Radnički 2:4, Sutjeska–Proleter (RS) 0:1, Zenta–Obilić 1:0, Proleter (Nj)–Preporod 6:2, Sloga–Vinogradar 2:2, Vojvodina–Đurđin 1:1, Pannónia–Njegoš 1:0.
1. Vojvodina |
22 |
16 |
4 |
2 |
78:16 |
52 |
2. Iskra |
22 |
16 |
2 |
4 |
48:27 |
50 |
3. Proleter (RS) |
22 |
15 |
2 |
5 |
57:28 |
47 |
4. Radnički |
22 |
14 |
4 |
4 |
47:21 |
46 |
5. Njegoš |
22 |
11 |
4 |
7 |
44:29 |
37 |
6. Jadran |
22 |
9 |
6 |
7 |
38:38 |
33 |
7. Vinogradar |
22 |
9 |
5 |
8 |
44:35 |
32 |
8. Đurđin |
22 |
7 |
6 |
9 |
33:34 |
27 |
9. Sloga |
22 |
7 |
3 |
12 |
32:53 |
24 |
10. Sutjeska |
22 |
7 |
2 |
13 |
31:44 |
23 |
11. Pannónia |
22 |
6 |
4 |
12 |
20:51 |
22 |
12. Napredak |
22 |
5 |
6 |
11 |
31:43 |
21 |
13. Proleter (Nj) |
22 |
5 |
6 |
11 |
37:51 |
21 |
14. Obilić |
22 |
6 |
3 |
13 |
27:42 |
21 |
15. Zenta |
22 |
6 |
3 |
13 |
25:45 |
21 |
16. Preporod |
22 |
6 |
2 |
14 |
25:60 |
20 |
A következő forduló (április 27-én és 28-án): Jadran–Pannónia, Njegoš–Vojvodina, Đurđin–Sloga, Vinogradar–Proleter (Nj), Preporod–Zenta, Obilić–Sutjeska, Proleter (RS)–Napredak, Radnički–Iskra.
TISZA MENTI LIGA
A 22. forduló: Šampion–Graničar 1:1, Hajduk–Horgos 0:6, Tornyos–Jadran 5:1, Jedinstvo (Ö)–Csóka 2:3, Potisje–Tromeđa 7:0, Tisza–Jedinstvo (M) 3:0, Slavija–Bácska 0:4. Az AFK szabad volt.
1. Bácska |
20 |
18 |
1 |
1 |
70:16 |
55 |
2. Tornyos |
20 |
15 |
2 |
3 |
76:27 |
47 |
3. Potisje |
21 |
14 |
3 |
4 |
55:21 |
45 |
4. AFK |
20 |
13 |
3 |
4 |
68:27 |
42 |
5. Horgos |
21 |
13 |
1 |
7 |
51:19 |
40 |
6. Tisza |
21 |
11 |
3 |
7 |
57:36 |
36 |
7. Csóka |
21 |
11 |
3 |
7 |
34:31 |
36 |
8. Jadran |
21 |
8 |
4 |
9 |
40:50 |
28 |
9. Slavija |
21 |
8 |
2 |
11 |
30:47 |
26 |
10. Jedinstvo (Ö) |
20 |
7 |
3 |
10 |
34:40 |
24 |
11. Graničar |
20 |
7 |
3 |
10 |
30:39 |
24 |
12. Šampion |
20 |
4 |
4 |
12 |
28:39 |
16 |
13. Hajduk |
20 |
3 |
6 |
11 |
24:54 |
15 |
14. Jedinstvo (M) |
20 |
1 |
0 |
19 |
14:83 |
3 |
15. Tromeđa |
20 |
1 |
0 |
19 |
13:95 |
3 |
A következő forduló (április 28-án): Bácska–Tisza, Jedinstvo (M)–Potisje, Tromeđa–Jedinstvo (Ö), Csóka–Tornyos, Jadran–Hajduk, Horgos–Šampion, Graničar–AFK. A Slavija szabad.
SZABADKAI VÁROSI LIGA
A 13. forduló: Višnjevac–Hajduk 1:3, Csantavér–Lokomotiva 1:2, Elektrovojvodina–Mala Bosna 1:1, Palics–Bikovo 1:3, Solid–Žednik 3:1.
1. Mala Bosna |
13 |
9 |
3 |
1 |
28:12 |
30 |
2. Lokomotiva |
13 |
9 |
0 |
4 |
27:17 |
27 |
3. Bikovo |
13 |
8 |
2 |
3 |
22:15 |
26 |
4. Elektrovojvodina |
13 |
7 |
1 |
5 |
28:17 |
22 |
5. Višnjevac |
13 |
6 |
1 |
6 |
32:26 |
19 |
6. Csantavér |
13 |
6 |
1 |
6 |
22:22 |
19 |
7. Solid |
13 |
6 |
0 |
7 |
34:34 |
18 |
8. Žednik |
13 |
3 |
4 |
6 |
25:29 |
13 |
9. Hajduk (–1) |
13 |
3 |
1 |
9 |
15:38 |
9 |
10. Palics |
13 |
1 |
1 |
11 |
20:43 |
4 |
A következő forduló (április 28-án): Hajduk–Solid, Žednik–Palics, Bikovo–Elektrovojvodina, Mala Bosna 2015–Csantavér, Lokomotiva–Višnjevac.
NAGYKIKINDA–BEGASZENTGYÖRGYI KÖZSÉGI LIGA
A 12. forduló: Törekvés–Október 1. 2:1, Proleter–Napredak (T) 6:3, Bega–Roham 1:3, Omladinac–Napredak (Cs) 3:4, Jedinstvo–Vojvodina 2:0.
1. Vojvodina |
12 |
10 |
1 |
1 |
46:12 |
31 |
2. Jedinstvo |
12 |
10 |
0 |
2 |
46:11 |
30 |
3. Roham |
12 |
7 |
2 |
3 |
32:16 |
23 |
4. Napredak (Cs) |
12 |
7 |
1 |
4 |
26:18 |
22 |
5. Október 1. |
12 |
6 |
0 |
6 |
29:28 |
18 |
6. Proleter |
12 |
5 |
2 |
5 |
30:26 |
17 |
7. Napredak (T) |
12 |
4 |
2 |
6 |
22:27 |
14 |
8. Omladinac |
12 |
3 |
1 |
8 |
19:49 |
10 |
9. Törekvés |
12 |
3 |
0 |
9 |
12:40 |
9 |
10. Bega |
12 |
0 |
1 |
11 |
6:41 |
1 |
A következő forduló (április 28-án): Jedinstvo–Törekvés, Vojvodina–Omladinac, Napredak (Č)–Bega, Roham–Proleter, Napredak (T)–Október 1.
NŐI SZUPERLIGA
Szabadka: Spartacus–Crvena zvezda 4:1 (1:0)
Városi stadion, 200 néző, vezette: Mickoska (Obrenovac). Góllövők: Slović az 5., Baka a 47., Filipović a 78., Da Costa a 85., illetve S. Savanović az 52. percben.
Spartacus: Kostić, Vajda, Slović, Frajtović, Baka, Kričak, Filipović (Stupar), Okyere, Pavlović, Goya (Tanasković, Da Costa), Matić.
Crvena zvezda: Cetina, Krstić, Nikolovska (K. Đorđević), Miladinović, Trbojević, S. Savanović, A. Savanović, Tenkov, Stojanović, Đukić (T. Đorđević), Malešević.
A felsőházi rájátszás első fordulójában egy kiváló iramú, szép megoldásokban bővelkedő mérkőzésen a Spartacus fölényes győzelmet aratott belgrádi ellenfele felett.
Az 1. forduló: Spartacus–Crvena zvezda 4:1, Mašinac–Sloga 3:3.
A sorrend: Spartacus 18, Mašinac 11, Sloga 6, Crvena zvezda 3 ponttal.
NŐI I. LIGA
Belgrád: Zemun–TSC Magyarkanizsa 2:2 (1:1)
Bežanija-stadion, 150 néző, vezette: Višnjić (Niš). Góllövők: Čolić a 19., Čavić a 86., illetve Balázs a 37. és Janković a 48. percben.
Zemun: Šipetić, Andrić K. (Vučković), Gojak, Čavić D., Blagojević, Andrić M. (Batočanin), Čolić, Batinić, Mugoša (Host), Čavić M., Rancigaj.
TSC: Ubović, Sóti (Drobnjak), Lazić (Jelača), Govorčin, Belovan, Jonović, Szilusi (Totajev), Körmöczi, Janković (Ivošević), Balázs, Knežević.
A listavezető Zemun és a második helyen tanyázó TSC összecsapását a győzelmi kényszerben lévő vendégek kezdték aktívabban, a vezetést mégis a fiatal zimonyi csapat szerezte meg. A bekapott gólt követően a magyarkanizsaiak továbbra is támadásban maradtak, és az első félidő hajrájában sikerült kiegyenlíteniük. A folytatásban előnybe is kerültek, ám ezt követően érthetetlenül visszavettek az iramból, ezt kihasználva a liga legfiatalabb csapata a hajrában kiegyenlített.
A 13. forduló többi eredménye: Kolubara–Karađorđe 7:0, Kolibri–Mačva 1:2, Rad–Dubočica 1:0. A Polet–Radnički találkozót ma játsszák.
Az élmezőny: Zemun 35, TSC Magyarkanizsa 32, Mačva 26 pont stb.