2024. július 31., szerda

A Partizan döntetlent ért el Albániában

Nem született gól a Skënderbeu és a Partizan albániai találkozóján, amelyet a két csapat a labdarúgó Európa-ligában játszott egymással.

Az első félidő inkább harcias, mint színvonalas játékot hozott, a küzdelem többnyire a középpályán zajlott. A második játékrészben sem történt másképpen, a csapatok a védekezésre összpontosítottak, habár a Partizan a hajrában megszerezhette volna a győzelmet. A 89. Soumah került helyzetbe, majd az utolsó percekben előbb Tošić, majd Miletić is eltalálta a kapufát.

Eredmények, Európa-liga, B-csoport: Skënderbeu–Partizan 0:0 és Dinamo Kijev–Young Boys 2:2 (Mbokani a 34., Morozyuk a 49., ill. Assale a 17. és a 40. percben).

A táblázat (a 3. forduló után): 1. Dinamo Kijev 7, 2. Young Boys 3, 3. Partizan 2, 4. Skënderbeu 2 pont.