2024. július 29., hétfő
ASZTALITENISZ - SZUPERLIGA

Kezdődik a rájátszás

A férfiaknál a Banat–Crvena zvezda, a nőknél pedig a Novi Sad–Panonija mérkőzéssel kezdődik a szerbiai Szuperliga rájátszása. Mindkét mérkőzést ma rendezik: Nagybecskereken 19 órakor áll asztalhoz a címvédő Banat és az alapszakasz negyedik helyezettje, a belgrádi C. zvezda, míg Újvidéken a SPENS első emeleti termében az alapszakasz győztese, a Novi Sad 17 órától méri össze erejét a másik újvidéki együttessel, a Panonijával.

A másik férfielődöntőt, amelyben a második helyezett Požarevac a belgrádi Partizant fogadja, szerdán 18 órai kezdettel rendezik meg, míg a nőknél az újvidéki Radnički és a címvédő Zenta mérkőzésére csütörtökön 17 órai kezdettel kerül sor. A visszavágót két nappal később rendezik meg Zentán.

A párharcok az egyik csapat két győzelméig tartanak. Amennyiben a második mérkőzés után 1:1 az állás, úgy az alapszakasz során előrébb végzett csapatok (Banat, Požarevac, illetve Novi Sad, Radnički) a harmadik találkozó vendéglátói.