2024. szeptember 3., kedd
BIRKÓZÁS

A Potisje harmadik győzelme

Igen értékes győzelmet aratott a Potisje Magyarkanizsán, hiszen a tavalyi bronzérmes zombori Radničkit verte meg meggyőzően. A sikert 2:2-es döntetlen után vívták ki, hiszen a nehezebb súlycsoportokban két pontozásos és két tusgyőzelmet arattak. A szabadkai és az újonc valjevói együttes nem volt egy súlycsoportban, így a Spartacus sima győzelmet aratott, a rangadónak csúfolt Partizan–Proleter találkozó pedig a címvédő sima győzelmét hozta.

Magyarkanizsa: Potisje–Radnički (Z) 6:2

Részeredmények, 59 kg: Nagy 1:0 (k. n.). 66 kg: Horti–Liščević 0:1 (7:8). 71 kg: Zöldi–Marić 0:1 (t. tus a 3. percben). 75 kg: Lőrinc–Csikós 1:0 (4:2). 80 kg: Korom–Mirković 1:0 (8:7). 85 kg: Slejher–Gavrić 1:0 (tus a 2. percben). 98 kg: Sulyok–Rkman 1:0 (tus a 2. percben). 130 kg: Varga–Kovács 1:0 (feladás).

Szabadka: Spartacus–Mladost 8:0

Részeredmények, 59 kg: Tarbuk 1:0 (k. n.). 66 kg: Dudás–Vujačić 1:0 (feladás). 71 kg: M. Štefanek–Tomić 1:0 (t. tus az 1. menetben). 75 kg: Penjov–Arsenijević 1:0 (t. tus a 2. menetben). 80 kg: Balázs–Pantelić 1:0 (t. tus az 1. menetben). 85 kg: N. Štefanek–Rajevac 1:0 (t. tus az 1. menetben). 98 kg: Bosnić–Petronijević 1:0 (feladás). 130 kg: Bűn–Mitrović 1:0 (tus az 1. menetben).

3. forduló: Radnički (K)–Vitez 5:3, Spartacus–Mladost 8:0, Potisje–Radnički (Z) 6:2, Partizan–Proleter 2:6, a Novi Sad–Radnički (B) mérkőzést elhalasztották. A pillanatnyi sorrend: Proleter és Potisje 9, Radnički (K) 7, Spartacus 6, Novi Sad 5 és Partizan 5, Radnički (Z) 4, Mladost 3, Radnički (B) és Vitez 2 pont.

II. LIGA

A várakozásoknak megfelelően a Zenta három győzelemmel rajtolt a II. ligában. Az első torna eredményei, 1. forduló: TENT–Kupusina 8:0, Fruškogorac–Zenta 1:7, Soko–Kragujevac 3:5, Ljubomir Ivanović Gedža–Omladinac 7:1. 2. forduló: Kupusina–Omladinac 0:7, Kragujevac–LIG 3:5, Zenta–Soko 7:1, TENT–Fruškogorac 4:4. 3. forduló: Fruškogorac–Kupusina 7:0, Soko–TENT 6:2, LIG–Zenta 3:5, Omladinac–Kragujevac 2:6. A pillanatnyi sorrend: Zenta 9, LIG és Kragujevac 7, Fruškogorac és TENT 6, Soko és Omladinac 5, Kupusina 3 pont.