2024. október 6., vasárnap

Fölényes zentai győzelem

LABDARÚGÁS

A Zenta csapata idegenben 1:1-es félidő után 4:1-re nyert a dunacsébi ČSK ellen a II. Liga északi csoportjának 26., hétközi fordulójában, s mivel a Nova Pazovai-i Radnički nem tudta legyőzni a Kikindát, így az észak-bácskai négy fordulóval a bajnokság vége előtt, egy pontos lemaradással második a táblázaton az éllovas Donji Srem mögött. A Zenta az egész mérkőzésen jobb volt a dunacsébieknél, s a második félidőben lőtt három góljának köszönhetően magabiztos győzelmet aratott. A Tisza-parti csapat legjobbja Milivojev volt, aki mesterhármast ért el, míg Kakaš tizenegyesből lőtt gólt.

A 26. forduló: Sloboda–Solunac 1:3, Veternik–Mladost (BJ) 3:0, Radnički–Kikinda 0:0, ČSK–Zenta 1:4, Donji Srem–Dolina 2:0, Palics–Cement 0:0, Sloga–Tekstilac 0:0, Mladost (A)–Vršac 0:0.