2024. szeptember 3., kedd

Nemzetközi karateverseny Adán

Az adai Potisje és a péterrévei BPS Karateklub ötödik alkalommal rendezte meg szombaton Adán, a sportcsarnokban a Bácska, Bánát, Szerémség elnevezésű nemzetközi kupát, amelyen 16 hazai és magyarországi egyesületből 180 versenyző vett részt. A versenyzőket Dragan Škribić karatemester köszöntötte, majd Körtvélyesi Tícián, a községi sportközpont igazgatója nyitotta meg a versenyt, amelyen a karatézók egyéni és csoportos formagyakorlatokban, illetve harcban mérték össze a tudásukat. Az összesített eredmények alapján a kupát az egyesített adai és péterrévei csapat nyerte meg, a második helyen végzett a pancsovai Spomenak Karateklub, a harmadik helyet a Bečej Karateklub szerezte meg. A felvételen az adai karatézók láthatók.